Luxusní práce je pro nás STANDARD s nejlepším poměrem kvality a ceny. Upřednosňujeme kvalitní práci před kvantitou.

Vyhněte se zbytečné námaze a stresu při stavbě nebo opravě anténního systému na rodinném domě. Svěřte příjem oblíbených programů profesionálům - ušetříte tím čas i náklady. Samozřejmostí je přitom záruka odborně odvedené práce, dlouhá životnost celého systému a záruka kvalitního, nerušeného příjmu.

Naše výhody stavby, opravy anténního systému

01

Rychlejší realizace stavby

Kvalitní vybavení = rychlejší realizace stavby.

02

Profesionální kvalita všech prací

Náš tým techniků patří mezi technickou elitu v oboru.

03

Technologické zajištění domu

Rodinný dům připravíme na technologie budoucnosti.

04

Bezpečnostními předpisy

Anténní systémy jsou v souladu s normami a bezpečnostními předpisy dle ČSN.

05

Dlouhá výdrž

Pro výstavbu anténních systémů používáme pouze kvalitní materiály.

06

Prodloužená záruka

Dodáváme nejvyšší kvalitu práce v Karlovarské kraji a poskytujeme na ní prodloužené záruky.


A
Rychlejší realizace stavby

Díky vlastní přípravě stavby, se celková doba realizace anténního systému na místě zkracuje. Trvání stavby se diametrálně liší v závislosti na instalované technologii a požadavků ze stran zákazníků.

B
Profesionální kvalita všech prací

Kvatlitní a špičkově odvedená práce vyžaduje kvalitní řemeslnické vybavení a obrovské technické znalosti. To vše nám umožňuje přinést zákazníkům výhody v možnosti provedení více služeb najednou - slučujeme více věcí do celku a tím eliminujeme náklady na dopravu.

C
Technologické zajištění domu

Většina technologií se sice teprve rodí, ale v budoucnu se jistě výrazně dotknou našeho stylu života a při stavbě domu je důležité být na tyto technologie předem připraven. V rámci kompletní instalace televizního systému Vás připravíme na technologie budoucnosti.

D
Bezpečnostními předpisy

Rozhodně nejsou jen formalitou. Až zde se projevuje opravdová profesionalita. Instalované anténní systémy jsou v souladu s bezpečnostními normami ČSN.

E
Dlouhá výdrž

Jako první přichazíme na trh s inovacemi a jsme vždy o krok napřed. Použivání kvalitních stavebních materiálů ve spojení s naším vývojem vede ke zvýšení celkové výdrže anténních systémů. Tímto přístupem zvedáme kvalitu v celém Karlovarském kraji.

F
Prodloužená záruka

Prodloužená záruka zákonné záruky o 1, 2 nebo 3 roky.


Základem je Precizní Konstrukční Práce

Když postavit stožár na rodinném domě, tak pořádně ! Stožár musí vydržet dalších 30 - 40 let aniž by byla porušena jeho stabilita.

Existuje celá řada stožárků a stožárů od nejrůznějších výrobců. Vzhledem k tomu, že značná část vyráběných produktů na českém trhu nepočítá s budoucí zátěží stožáru anebo je konstrukčně nesmyslně řešena, ponechte výstavbu anténního stožáru vždy na nás. Stožár je základní kontrukční prvek celého anténního systému a my Vám postavíme stožár, který Vám vydrží několik desetiletí.


I přesto, že se zdá být instalace, oprava anténního systému na domě jednoduchá, v praxi se často v případě použití neodborných postupů objeví řada problémů. Kontaktujte nás pro profesionální výstavbu, opravu a předejděte problémům, které jsou způsobené neodborným zásahem.

Objednávka - Instalace, oprava

Děkujeme!
Vaše objednávka nám byla úspěšně odeslána. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve.
Chyba!
Při odesílání objednávky došlo k chybě.